Strona główna
Poradnik
Tutaj jesteś

Leasing samochodu elektrycznego z możliwym dofinansowaniem

11 lutego 2023 program mój elektryk


W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się elektryczne samochody. Oczywiście chodzi przede wszystkim o to, że to rozwiązanie przyjazne środowisku. Jednak kupno nowego auta to duży wydatek. Rozwiązaniem jest leasing samochodu elektrycznego. Można też skorzystać z dofinansowania. Dowiedz się więcej o szczegółach i skorzystaj z okazji!

Czego dowiesz się z artykułu:

  • samochód elektryczny – czy warto?
  • program Mój Elektryk
  • samochód elektryczny z dofinansowaniem – kiedy warto skorzystać?

Samochód elektryczny – czy warto?

Kupno samochodu elektrycznego to doskonały sposób na to, aby zadbać o przyszłość planety i dzieci. Przede wszystkim taki pojazd nie emituje spalin. Również koszty eksploatacji są znacznie niższe. Prąd, choć w ostatnim czasie bardzo podrożał, to jest nadal tańszy niż benzyna. Przeszkodą dla wielu osób jest oczywiście koszt zakupu. Jednak są firmy, które oferują możliwość sfinansowania zakupu auta, a także możliwość otrzymania dotacji. Wówczas cena jest dużo atrakcyjniejsza. Na pewno warto rozważyć taką opcję. Można oczywiście wziąć samochód elektryczny w leasing, co dla wielu przedsiębiorców jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Program Mój Elektryk

Z racji tego, że dyskusja na temat ochrony naszej planety trwa na całym świecie, w wielu krajach istnieją programy wsparcia finansowego, które ułatwiają zakup samochodów o charakterze ekologicznym. Mój Elektryk jest jednym z takich programów (szczegóły na https://emobility.vwfs.pl/dofinansowanie/firma ). Można otrzymać dofinansowanie w różnych kwotach, które są bardzo atrakcyjne. Do wyboru są samochody osobowe i dostawcze różnych marek. Oczywiście są konkretne kryteria, które trzeba spełnić, ale wymagania nie są duże. Biorąc udział w takim programie, można liczyć nawet na 27000 złotych wsparcia. To bardzo duża kwota, która pozwala wybrać lepszy model samochodu lub po prostu zaoszczędzić własne środki.

Samochód elektryczny z dofinansowaniem – kiedy warto skorzystać?

Ceny samochodów elektrycznych w ostatnim czasie są coraz konkurencyjniejsze bo rośnie ich popularność i są produkowane na coraz większą skalę. Jednak nadal to dość duży wydatek. Nie trzeba jednak wykładać całej gotówki – można auto wziąć w leasing. Finansowanie w VW FS to świetny sposób na to, aby sfinansować kupno samochodu, a przy tym nie uszczuplić bardzo własnego budżetu domowego czy firmowego. Z takiej opcji powinny skorzystać osoby, które chcą szybko powiększyć flotę pojazdów w swojej firmie. To także dobry pomysł dla tych, którzy dopiero chcą zacząć prowadzić działalność i szukają oszczędności. Również osoby prywatne mogą skorzystać z takiej oferty. Dzięki takim firmom i programom można zadbać o środowisko, mieć nowoczesny i ekologiczny samochód, a przy okazji bezpiecznie poruszać się po drogach.

Podsumowanie

Leasing samochodu elektrycznego to ekonomiczny i ekologiczny sposób na posiadanie pojazdu. Dzięki możliwości dofinansowania można uzyskać dostęp do samochodu w obniżonych cenach. Leasing jest przyjazny dla środowiska i wspierany przez wiele rządów na całym świecie. To doskonała opcja dla osób, które chcą dokonać zrównoważonego wyboru zakupu pojazdu.

Redakcja driftblog.pl

Redakcja driftblog.pl to grupa pasjonatów motoryzacji. Swoim doświadczeniem oraz wskazówkami sprawią, że temat motoryzacji stanie się dla ciebie przejrzysty i przyjemny.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Aktor Paul Walker zginął w wypadku
Szukamy używanego pick-upa do kwoty 10 000, 20 000 i do 30 000 złotych
Tani samochód z automatyczną skrzynią biegów - sprawdzamy, co warto kupić do 10 tys. zł

Jesteś zainteresowany reklamą?