driftblog.pl

Blog tematyczny o samochodach, motocyklach i warsztacie.

Porady

Leasing samochodu elektrycznego z możliwym dofinansowaniem

Leasing samochodu elektrycznego z możliwym dofinansowaniem

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się elektryczne samochody. Oczywiście chodzi przede wszystkim o to, że to rozwiązanie przyjazne środowisku. Jednak kupno nowego auta to duży wydatek. Rozwiązaniem jest leasing samochodu elektrycznego. Można też skorzystać z dofinansowania. Dowiedz się więcej o szczegółach i skorzystaj z okazji!

Czego dowiesz się z artykułu:

  • samochód elektryczny – czy warto?
  • program Mój Elektryk
  • samochód elektryczny z dofinansowaniem – kiedy warto skorzystać?

Samochód elektryczny – czy warto?

Kupno samochodu elektrycznego to doskonały sposób na to, aby zadbać o przyszłość planety i dzieci. Przede wszystkim taki pojazd nie emituje spalin. Również koszty eksploatacji są znacznie niższe. Prąd, choć w ostatnim czasie bardzo podrożał, to jest nadal tańszy niż benzyna. Przeszkodą dla wielu osób jest oczywiście koszt zakupu. Jednak są firmy, które oferują możliwość sfinansowania zakupu auta, a także możliwość otrzymania dotacji. Wówczas cena jest dużo atrakcyjniejsza. Na pewno warto rozważyć taką opcję. Można oczywiście wziąć samochód elektryczny w leasing, co dla wielu przedsiębiorców jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Program Mój Elektryk

Z racji tego, że dyskusja na temat ochrony naszej planety trwa na całym świecie, w wielu krajach istnieją programy wsparcia finansowego, które ułatwiają zakup samochodów o charakterze ekologicznym. Mój Elektryk jest jednym z takich programów (szczegóły na https://emobility.vwfs.pl/dofinansowanie/firma ). Można otrzymać dofinansowanie w różnych kwotach, które są bardzo atrakcyjne. Do wyboru są samochody osobowe i dostawcze różnych marek. Oczywiście są konkretne kryteria, które trzeba spełnić, ale wymagania nie są duże. Biorąc udział w takim programie, można liczyć nawet na 27000 złotych wsparcia. To bardzo duża kwota, która pozwala wybrać lepszy model samochodu lub po prostu zaoszczędzić własne środki.

Samochód elektryczny z dofinansowaniem – kiedy warto skorzystać?

Ceny samochodów elektrycznych w ostatnim czasie są coraz konkurencyjniejsze bo rośnie ich popularność i są produkowane na coraz większą skalę. Jednak nadal to dość duży wydatek. Nie trzeba jednak wykładać całej gotówki – można auto wziąć w leasing. Finansowanie w VW FS to świetny sposób na to, aby sfinansować kupno samochodu, a przy tym nie uszczuplić bardzo własnego budżetu domowego czy firmowego. Z takiej opcji powinny skorzystać osoby, które chcą szybko powiększyć flotę pojazdów w swojej firmie. To także dobry pomysł dla tych, którzy dopiero chcą zacząć prowadzić działalność i szukają oszczędności. Również osoby prywatne mogą skorzystać z takiej oferty. Dzięki takim firmom i programom można zadbać o środowisko, mieć nowoczesny i ekologiczny samochód, a przy okazji bezpiecznie poruszać się po drogach.

Podsumowanie

Leasing samochodu elektrycznego to ekonomiczny i ekologiczny sposób na posiadanie pojazdu. Dzięki możliwości dofinansowania można uzyskać dostęp do samochodu w obniżonych cenach. Leasing jest przyjazny dla środowiska i wspierany przez wiele rządów na całym świecie. To doskonała opcja dla osób, które chcą dokonać zrównoważonego wyboru zakupu pojazdu.

Udostępnij