Drift Garage powraca! Program, w którym prowadzącymi są gwiazdy Formula Drift USA, Chris Forsberg oraz Ryan Tuerck po raz kolejny za pośrednictwem kanału NetworkA w serwisie internetowym YouTube, zademonstrują jak od A do Z zbudować Nissana 370Z z przeznaczeniem na ulicę oraz drift car na bazie 240SX!

 

Tradycyjnie na początku każdego odcinka stajemy się wolnymi słuchaczami podczas wykładu doktora M. Issle, który w kilku słowach zapowiada nadchodzący sezon Drift Garage, a w nim m.in. 700-konny Nissan 370Z z dwoma turbosprężarkami, gwintem, fotelami kubełkowymi i wieloma innymi modyfikacjami oraz projekt Ryana Tuerck’a, który tym razem, skierowany będzie w stronę odbudowy jego 20-letniego Nissana 240SX. Cel przyświecający odbudowie 240SX? Doprowadzić go do „jakiegoś” stanu.

 

Tradycyjnie cały program wzbogacony jest przez różnego rodzaju żarty/gagi autorów programu oraz wspomnienia z nieco luźniejszych eventów, w których Forsberg jak i Tuerck tak chętnie biorą udział. Co ciekawe jeśli w komentarzach pod filmem zadacie pytanie dotyczące programu/aut, prowadzący postarają się na nie odpowiedzieć w następnym show, które ukazywać będzie się regularnie w każdy wtorek. Tymczasem zapraszamy do oglądania pierwszego, premierowego odcinka drugiego sezonu Drift Garage!