Wraz z wprowadzonymi zmianami w funkcjonowaniu DriftBlog.pl o których więcej dowiecie się zimą, pragniemy otworzyć nabór na nowych redaktorów! Chcemy, aby w sezonie 2016 było o nas jeszcze głośniej. W planach mamy wdrożenie paru nowych i ciekawych pomysłów, jednak jesteśmy otwarci na nowe propozycje.

Pragniemy stworzyć spójny zespół, który wspólnie ruszy maszynę jaką jest DriftBlog.pl i pomoże nam tchnąć w nią więcej życia w sezonie 2016

Postawimy sobie jasne cele, które będziemy chcieli realizować, dlatego chcemy stworzyć spójny zespół, który będzie charakteryzował się systematycznością w swoich działaniach, kreatywnością oraz chęcią podejmowania nowych wyzwań.

Na grafice, która znajduje się na samej górze tego wpisu, przedstawiliśmy listę dotyczącą tego, jakich osób poszukujemy. Traktujcie ją luźno, ponieważ sami nie określiliśmy do końca, czy podana lista osób jest nam w całości potrzebna. Jeśli robisz fajne foteczki, tym bardziej zgłoś się do nas. Jeśli Twoje zdjęcia są jednak przeciętne to… też się zgłoś, co Ci szkodzi! Wobec tego zapraszamy Was do kontaktu, współpracy i wspólnego lepienia bałwana, albo grillowania smakołyków w fajnym zespole.

Gwarantujemy luźną atmosferę, codzienną dostawę najnowszych sucharów oraz wiele innych niepotrzebnych nikomu rzeczy.

Nie czekaj, zgłoś się do nas 🙂 Napisz kilka słów o sobie i wyślij je na adres:

kontakt@driftblog.pl LUB maciejmaroszek@yahoo.com

 

Pozdrawiamy i czekamy na maile!

Redakcja DriftBlog.pl