Nowy sezon Formula Drift USA, tradycyjnie przynosi za sobą sporo zmian. Nie są to wyłącznie zmiany w regulaminie, których w tym roku jest nieco mniej niż miało to miejsce w roku ubiegłym. W nowym sezonie, oprócz nielicznych zmian driftcarów, zmieniły się również oklejenia. Co zawodnicy przygotowali w tym sezonie?

Zmian jest sporo, bowiem większość zawodników całkowicie zmieniła swoje barwy, co równało się z całkowitą zmianą projektu oklejenia, a nie tylko lekkim lifcie. W najbardziej prestiżowej lidze świata, rzadko bowiem zawodnik może pozwolić sobie na przejechanie dwóch lub więcej sezonów w tym samym oklejeniu. Rzecz jasna zmiana oklejeń spowodowana jest głównie zmianą sponsorów, którzy jak to w Formula Drift USA bywa, przeskakują z zawodnika na zawodnika niczym pszczółka przelatująca z kwiatka na kwiatek.  Nie przedłużając prezentujemy krótką galerię z tym, co będziecie mogli zobaczyć na streamach z zawodów FormuladD w sezonie 2015:

 

 

 

Dodatkowo, już dziś będziecie mogli wziąć udział wspólnie z Nami w Formula Drift MEDIA DAY, który dotąd był zarezerwowany wyłącznie dla przedstawicieli mediów. W tym roku cały media day streamowany będzie przez internet, znajdziecie go między innymi u nas! Wystarczy o 20:45 >>kliknąć tutaj<<