Mighty Car Mods ruszyło z nowym, siódmym sezonem najpopularniejszego programu typu zrób to sam na YouTube! Czym tym razem zaskoczyli nas Marty oraz Moog, prowadzący programu? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w dalszej części wpisu.

zwdm6Prowadzący program przyciągający tygodniowo ponad dwa miliony widzów, po raz kolejny zdecydowali udać się w podróż do Japonii. Tym razem podobnie jak miało to miejsce ostatnim razem ich podróż (przynajmniej oficjalnie) ograniczyła się do zmodyfikowania auta w znanym Nam już z warsztacie klubu 88’s Drift Asahikawa. Autem, które młodzi Australijczycy zakupili poprzez internet i na którym skupia się cały film jest Toyota Mark II z sześciocylindrowym silnikiem wolnossącym.W programie gościnnie występują Mechanical Stig i Turbo Yoda!

ciqqxTradycyjnie video zostało opatrzone genialnym soundtrackiem, który po raz kolejny bije wszelkie rekordy popularności. Video, które pojawiło się 31 Marca oraz album, który zawitał do iTunes dzień przed premierą nowego sezonu show, zajmuje w tej chwili miejsce drugie pod względem najlepiej sprzedających się albumów na iTunes! Kupiliśmy. Przesłuchaliśmy. Polecamy z całego serca. DriftBlog.pl

 

Jeśli nie chcecie lub nie macie środków na zakup albumu, możecie posłuchać go na Spotify. Naszym zdaniem twórcę takiego pokroju jak Moog nie powinno się okradać ściągając piracką muzykę z sieci. Użyjcie więc wspomnianego Spotify bądź zakupcie album za pośrednictwem strony mightycarmods.com bądź iTunes.

qzksjJedno o czym z pewnością musicie pamiętać oglądając powyższe video to fakt, iż zarówno Marty jak i Moog są przeciętnymi ludźmi, którzy nie zostali przyuczeni do roli mechaników. Panowie są samoukami, dlatego też nie należy ich pochopnie oceniać.

Spoiler. Najważniejsze o czym powinniście pamiętać po obejrzeniu tego niesamowitego video są trzy następujące rzeczy, gwarantujące dobrą stylówę w każdej sytuacji:

  1. 1. /\ Camber
  2. 2. „The lowest is the winner”
  3. 3. „Big pipes way of the back”

 

Pamiętajcie by być ostrożnyn, odpowiedzialnym i nie zakładajcie, że coś co wygląda na łatwe na filmie, będzie działało równie dobrze jeśli zrobicie to samo nie mając o tym pojęcia. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z wykwalifikowanym mechanikiem.