Zimna grudniowa noc, wszędzie biało, miasto zasypia a gdzieś tam niosą się ogłosy „HOŁ HOŁ HOŁ! BRAAAAAAP BRAAAAAP WUUTSSSSSSSSSS” Mamy nadzieję, że byliście grzeczni i każdy znajdzie coś dla siebie pod choinką. Jeśli nadal jesteście niezdecydowani co chcielibyście dostać oto 8 rzeczy, które usprawnią wasz driftcar. Tak więc kartki na stół, długopisy w dłoń i zaczynamy. „Drogi Mikołaju w tym roku byłem grzeczny nawet bardzo, upalałem bokiem gdzie się dało, spaliłem dużo opon i pod choinkę chciałbym:…”

Speedhunters.com

Speedhunters.com

1.Wypas wnętrze! Dobry kubełkowy fotel przede wszystkim zapewni Ci bezpieczeństwo, ale również lepsze wyczucie auta. Przy wyborze takiego fotela dobrze jest przymierzyć się parę razy do różnych modeli tak, aby fotel „trzymał nas” jak najmocniej. Kierownica zamszowa zmniejszy ryzyko uślizgu kierownicy w ręce i poprawi precyzje prowadzenia auta. Zegary dobrej marki precyzyjnie pokażą nam czy „soki” naszego auta są w porządku i czy przypadkiem nie jest nam za gorąco, co pozwoli uniknąć nie potrzebnych uszkodzeń silnika lub narażenia go na przegrzanie. Hydro łapa ułatwi natomiast jazdę w kontrolowanym poślizgu, a klatka i pasy szelkowe dadzą poczucie bezpieczeństwa i pozwolą bardziej skupić się na jeździe.

www.Stanceworks.com

www.Stanceworks.com

2. Dobra felga! Ranty duże, małe, chromy, mat, połyski, kolor. Jakże ważnym elementem auta są felgi. Nadają mu charakteru, pewnej zadziorności. Kobiety mają szafy pełne butów, my mamy garaże pełne felg… Przynajmniej tego byśmy chcieli. Dobra felga do podstawa. Dla przykładu: Czy wy też spędzacie tyle czasu w grach wybierając felgi? Przypadek? nie sądzę.

www.stancenation.com

www.stancenation.com

3. Zawieszenie! No i Mikołaju, aby autko dobrze leżało. Gwinty, wahacze. Usztywnione auto znacznie lepiej się prowadzi i staje się bardziej przewidywalne przez co łatwiej je okiełznać. Negatywy pozwolą by lepiej trzymało się drogi, powiększony skręt sprawi że łatwiej będzie napędzać się w zakręcie i osiągać w nim większe kąty.

www.libertywalk.co.jp

www.libertywalk.co.jp

4. Pakiet dokładek! A co tam, jak szaleć to szaleć w końcu to święta. Styl ponad wszystko, tak więc dobrze spasowany pakiet na pewno pozwoli wyróżnić się z tłumu. Pamiętajcie, wszytko w granicach rozsądku i dobrego smaku.

stickydiljoe.com

stickydiljoe.com

5. Wykrzesać MOC! Więcej paliwa, więcej powietrza, lekkie koła zamachowe, dróg na usprawnie swojego silnika jest sporo i wcale nie odbiegają daleko od N.A. Gaźniki, systemy ITB, Manual Bost Control. Dłubać każdy może nie bójcie się pobrudzić sobie rąk. Nie samym swapem człowiek żyje. Tak więc patrzcie, czytajcie proście o graty Mikołaja i niech mocy przybywa!

www.Speedhunters.com

www.Speedhunters.com

6. Opon i paliwa! Zapach paliwa, i spalonego kapora to chleb powszedni każdego z nas. Tak więc drogi Mikołaju prosimy o co najmniej cysternę paliwa i hałdy opon by w pełni oddać się naszej pasji.

www.stanceworks.com

www.stanceworks.com

7. Kosmetyki! Dbajmy o nasze driftcary jak o nas samych. Czasem dobra kąpiel przyda się nawet im. Lanie dobrego oleju do silnika czy skrzyń przedłuży ich żywotność oraz sprawność. Błyszczący lakier skupi na sobie uwagę niejednego przechodnia, czyste wnętrze da nam natomiast poczucie komfortu.

8. Miejsca! Sytuacja polskich torów jest jaka jest. Brakuje miejsca dla nas. Tak wiec może jakiś tor w każdym mieście wojewódzkim? Bawmy się razem ale bezpiecznie.

Tego i więcej życzymy wam w te Święta. Spędźcie je razem z rodzinami, przyjaciółmi, w miłej spokojnej atmosferze i  wyczekujcie mikołaja z waszymi prezentami ! Hoł hoł hoł !

A co Wy chcielibyście znaleźć pod choinką? Czekamy na wasze komentarze poniżej.